Przeszczep włosów – co warto wiedzieć?

0
712
Przeszczep włosów

W dzisiejszych czasach bardzo ważny jest wygląd. Oceniani jesteśmy po sposobie ubierania, stanie skóry czy włosów. Przedwczesne wypadanie włosów jest schorzeniem, które jest bardzo kłopotliwe i często u pacjentów powoduje obniżenie poczucia własnej wartości. O czym trzeba wiedzieć, nim zdecydujemy się na zabieg przeszczepu włosów?

Jak przygotować się do zabiegu?

Przeszczepy włosów Warszawa to zabiegi, które z roku na rok zyskują coraz większą popularność. W krótkim czasie można osiągnąć zadowalające efekty, które w znacznym stopniu poprawiają wygląd pacjenta.

Trzeba pamiętać, że przed zabiegiem przeszczepienia włosów Warszawa należy wykonać kilka, podstawowych badań laboratoryjnych. Morfologia krwi, układ krzepnięcia, analiza moczu czy poziom glukozy we krwi to niezbędne badania.

Transplantacja włosów warszawa to zabieg, przed którym należy również przestać przyjmować Aspirynę oraz inne leki przeciwzapalne. Nie należy również korzystać z suplementów witaminowych, bardzo ważne jest unikanie witaminy B i E, które mogą zwiększyć krwawienie.

Na czym polega zabieg przeszczepu włosów?

Transplantacja włosów Warszawa to zabieg, który przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu pacjent przez cały czas czuje się komfortowo. Wszczepianie włosów Warszawa polega na zrobieniu na głowie mikronacięć, w których umieszczane są mieszki włosowe. Bardzo ważne jest, by nacięć wykonać jak najwięcej, by fryzura wyglądała jak najbardziej naturalnie. Zadaniem lekarza jest takie ułożenie linii włosów, by również za kilkanaście lat wyglądała naturalnie.

Wszczepianie włosów Warszawa to zabieg, którego efekty nie są widoczne natychmiast. Po kilkunastu dniach od zabiegu przeszczepione mieszki wypadną. Dopiero po kilku miesiącach pokarzą się stałe włosy, które już zawsze będą towarzyszyły pacjentowi.

Przeszczepy włosów Warszawa to zabiegi, które pozwalają pacjentom odzyskać naturalny wygląd i bujna fryzurę. Trzeba jednak pamiętać, że po zabiegu pacjent może czuć dyskomfort, dlatego konieczne jest przyjmowanie leków przeciwbólowych oraz przeciwzapalnych.

Transplantacja włosów Warszawa jest zabiegiem bezpiecznym, który w krótkim czasie daje widoczne i bardzo zadowalające efekty. Warto pamiętać, że fryzura wpływa nie tylko na nasz wygląd, ale również samopoczucie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here