Wybór skrzyniopalety

0
543
skrzyniopalety

Absolutnym hitem ostatnich miesięcy są kisteny plastikowe. Są to inaczej skrzyniopalety składane, które z powodzeniem zastąpiły skrzyniopalety drewniane. Są świetną alternatywą, a do tego są odporne na wilgoć, więc nadaje się doskonale do przewożenia produktów żywnościowych.

Czym są skrzyniopalety?

Dawniej nie było takich możliwości jak obecnie, a do tego polietylen nie był znany. Można śmiało powiedzieć, że lepszym wyborem jest plastikowa skrzyniopaleta Wymiary można dopasować do swoich preferencji. Wybór skrzyniopalet jest bardzo duży, dlatego każdy bez większych problemów może znaleźć coś dla siebie. Ich największą zaletą jest oczywiście odporność na wilgoć oraz czynniki zewnętrzne. W tym artykule wyjaśnimy, jakie zalety posiada skrzyniopaleta, a także gdzie znalazła zastosowanie. Warto dodać, że jest to produkt, którego nie trzeba szybko wymieniać, ponieważ posłuży przynajmniej kilka sezonów. Skrzyniopalety składane mają szerokie zastosowanie, dlatego są chętnie stosowane przez przedsiębiorców. Nadają się dobrze do transportu produktów sypkich, warzyw oraz owoców. Każdy może znaleźć rozwiązanie dopasowane do swoich preferencji, ponieważ kisteny plastikowe dostępne są w różnych rozmiarach oraz rodzajach. Ich konstrukcja umożliwia piętrowanie, więc można dzięki temu zaoszczędzić dużo miejsca na magazynie.

Zastosowanie skrzyniopalet

Na uwagę zasługuje fakt, że koszty transportu również można zmniejszyć. W branży transportowej powszechnie wykorzystywana jest skrzyniopaleta Wymiary są różne. Plastikowe skrzynie są bardziej ekonomiczne i bezpieczniejsze od drewnianych odpowiedników. Ich konstrukcja nie zawiera ostrych gwoździ, dlatego są łatwiejsze w przenoszeniu. Należy pamiętać, że można je bez żadnego problemu układać w stosy. Warto mieć na uwadze, że drewno jest nawet 10 razy mniej trwalsze od tworzywa sztucznego HDPE. Skrzyniopalety są też ekologiczne, ponieważ produkowane są w stu procentach z recyklingowanego polipropylenu. Oznacza to, że nie mają negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Po zużyciu można je przerobić na nową skrzyniopaletę. Najpopularniejsze wymiary skrzyniopalety to 1200×1000 mm oraz 1200×800 mm. Dostępne są również tak zwane skrzyniopalety pełne, które wypadają zdecydowanie lepiej od modeli składanych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here