Cherry Kiss – nasiona kolekcjonerskie

0
507
Cherry Kiss - nasiona kolekcjonerskie

Nasiona odmian konopi od dawna cieszą się dużym zainteresowaniem. Dotyczy to zarówno odmian sativa, jak i odmian indica, a także krzyżówek będących ich połączeniem. Hybrydowe odmiany znajdują się w kolekcji wielu osób, szczególnie tych, którzy sukcesywnie rozbudowują swoje zbiory. Jeśli planujesz wydzielić osobną sekcję poświęconą nasionkom odmian hybrydowych, wówczas warto pomyśleć nad zakupem Cherry Kiss. Jest to unikatowe nasionko, które zawiera w sobie geny intensywnych odmian Cherry Kush oraz Super Sativa. W rezultacie łączy ono zalety obu swoich rodziców, tworząc zupełnie unikatowy genotyp. 

Cherry Kiss – kilka słów o wyjątkowości odmiany hybrydowej 

Cherry kiss zyskało sobie uznanie jeszcze zanim trafiło do szerokiego grona odbiorców. Rośliny, z których nasionka Cherry Kiss są pozyskiwane, odznaczają się wyjątkowym wyglądem. Przede wszystkim są mocno żywiczne, a porastające je topy mienią się intensywnymi odcieniami kolorystycznymi. Uzyskiwane z nich nasionka są wytrzymałe, pokryte twardą łupiną, w której wnętrzu zamknięty został potencjał genetyczny całej odmiany. 

Dzięki swoim właściwościom biochemicznym odmiana Cherry Kiss jest wykorzystywana nie tylko do produkcji kosmetyków i produktów spożywczych, ale również nasion kolekcjonerskich. Zawierają je w swoim asortymencie niemal wszystkie dobrze wyposażone sklepy i seedbanki. Nasiona Cherry Kiss cieszą się popularnością szczególnie wśród odbiorców nastawionych na kolekcjonowanie hybryd. W porównaniu do innych, Cherry Kiss wyróżnia się unikatowymi proporcjami pomiędzy genami sativy a indica, zawierając najsilniejsze geny odmian z obu grup. 

Cherry Kiss – dla wysmakowanych kolekcjonerów 

W wielu gablotkach kolekcjonerskich Cherry Kiss zajmuje wyjątkowe miejsce. Może być zarówno zwieńczeniem gablotki z hybrydami, jak i stanowić podstawę i punkt wyjścia do zbierania kolejnych krzyżówek. Z pewnością, Cherry Kiss będzie stanowić unikat wśród innych ziarenek, dlatego warto się na nie zdecydować niezależnie od Twoich preferencji kolekcjonerskich. Warto podkreślić, że choć Cherry Kiss jest chętnie wybierana i często kupowana, to jednak jej ekskluzywny charakter utrzymuje się niezmiennie już od wielu lat. 

Po czym rozpoznać dobrej jakości nasionko Cherry Kiss? Przede wszystkim powinno być pozbawione jakichkolwiek uszkodzeń powierzchniowych – draśnięć, zarysowań, nienaturalnych wgłębień. Nasionka Cherry Kiss nie odróżniają się kolorystycznie od nasion innych odmian, jednak warto zwrócić uwagę w trakcie zakupów na ich zabarwienie. Często są brązowe lub szare, mogą też zawierać plamki w odcieniach innych barw: czerni, beżu, żółtego. Ich obecność na powłoce nasiona należy do zjawisk zupełnie normalnych. 

Podobnie z kształtem, który powinien być okrągły i opływowy. Znajdziesz także ziarenka o nieco bardziej wydłużonym kształcie, lub przypominające łezki. Również one należą do nasion zupełnie naturalnych, a uzyskany w trakcie rozwoju kształt nie zaburza w żaden sposób ich genetycznego potencjału. Nasionka Cherry Kiss warto przechowywać w dedykowanym do tego pojemniku, maksymalnie bezpiecznym i w pełni szczelnym. Jedynie odseparowanie od warunków środowiskowych pomoże Ci zachować ziarno w nienaruszonym stanie przez okres kilku lub nawet kilkunastu lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here