Krówki – wyjątkowe cukierki

0
802
Krówki - wyjątkowe cukierki

Krówki to jedne z najbardziej rozpoznawalnych polskich słodyczy. Do przygotowania ich podstawowej wersji potrzeba zaledwie kilku składników, natomiast najistotniejszy jest sam proces produkcji. Ich właściwa konsystencja zależy bowiem od ilości czasu, jaki upłynie pomiędzy ich przygotowaniem, a zapakowaniem.

Krówka cukierek znany przez wszystkich

Cukierki krówki produkowane są już od wielu lat, dlatego chętnie kupują je osoby młode, ale także starsze. Ze względu na swoją ogromną popularność są dostępne niemalże w każdym sklepie i cukierni, a producenci starają się udostępniać kolejne ich warianty.

Tradycyjne krówki to cukierki kajmakowe, które wyróżniają się swoją konsystencją. Natomiast obecnie coraz częściej można spotkać je w wielu różnych wersjach smakowych. Dla osób lubiących nowości ciekawymi propozycjami mogą być krówki o smaku miętowym, kawowym, cytrynowym czy też piwnym.

Krówka cukierek jako pomysł na upominek lub reklamę

Cukierki krówki są jednym z podstawowych produktów wielu producentów słodyczy. Różne wersje smakowe zapakowane w paczki różnej wielkości można zakupić bez problemu w praktycznie każdym sklepie. Warto jednak wiedzieć, że przy odrobienie wolnego czasu i zdolności kulinarnych można wykonać je również samodzielnie w domu i podarować bliskiej osobie.

Podczas ważnych uroczystości coraz częściej można spotkać się z personalizowanymi krówkami, których opakowanie przedstawia wybrane zdjęcie lub grafikę odnoszącą się bezpośrednio do okazji. Personalizowane krówki mogą również pełnić rolę promocyjną. Wystarczy zamówić cukierki zapakowane w papierki z logo firmy i poczęstować nimi klientów. Taki słodki upominek z całą pewnością zwróci na siebie uwagę i pomoże w zapamiętaniu firmy.

Cukierki krówki cena

Cena krówek może być oczywiście bardzo zróżnicowana. Zależy ona między innymi od tego czy są to cukierki produkowane i pakowane mechanicznie czy ręcznie. Te pierwsze można kupić już za kilkanaście złotych za 1 kilogram, z kolei ręcznie wytwarzane kosztują co najmniej 20 złotych.

Zamawiając personalizowane cukierki krówki cena często jest zależna od typu grafiki, który zostanie umieszczony na opakowaniu, a także od wariantu smakowego oraz wielkości zamówienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here